Üyelik Hesabım - Sistemden Çıkış - Üyelik Yükseltme Hizmetler - TurkFreeZone - Telmar - Istatistik - Yardım - Bize Yazın - Haberler - Linkler
Firma Arama:  

Türk Serbest Bölgesi YARDIM

Turk Serbest Ticaret Bölgesi (www.turkfreezone.com), firmaların ürünlerini sergilemeleri, yurt içi ve uluslararası ticaret yapmaları amaçıyla kurulmuştur uluslararası bir serbest ticaret sitesidir. Türk Serbest Ticaret Bölgesi web sitesi, B2B firmalar arası ticaret sitesidir, küçük ilanlarınız için kullanmayınız.
Küçük ilanlarınızı Telerehber sarı sayfalarda yayınlayabilirsiniz.Küçük ilanlarınız için ...


1- Ürün - Talep Girişi
2- Üye Kayıt
3- Üye Şifresi
4- Firma Bilgileri
5- Üye Güncelleme
6- Teklif Alma ve Gönderme


1- Ürün - Talep Girişi
Türk Serbest Bölgesi ( www.turkfreezone.com ) 'de ürünlerini sergilemek için ilk önce ilgili sektöre gidiniz, Arz/Talep Girigi butonuna basarak ürün veya taleplerinizi giriniz.

Ilgili sektörü bulmak için her sayfanın altındaki Sektör Arama'yı kullanabilirsiniz. Eğer size uygun bir sektör yoksa sektörün açılması için TurkFreeZone 'la yazınız.

Girilen ürün ve talepler kontrol edildikten sonra yayına atılır. Uygun görülmeyen girişler iptal edilir.

Ürün ve taleb bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak giriniz. Bu sizlerin daha nitelikli teklif almanızı ve ticari bağlantılarınızı daha çabuk kurmanızı sağlayacaktır. Ürün ve talep bilgilerinizi istediginiz dilde girebilirsiniz.. Eğer teklifiniz yurt dışına yönelik ise ingilizce olarak doldurmanız tavsiye edilir. Bildiğiniz gibi Türk Serbest Ticaret Bölgesi web sitesi hem ingilizce hem de türkçe olarak yayınlanmaktadır ve her iki dilde de aynı arz ve talepler yayınlanmaktadır.

Ürün ve talepler geçerlilik süresine kadar yayınlanır. Geçerlilik süresi geçen talepler otomatik olarak yayından kaldırılır. Yayındaki bir talep veya ürünün yayından kaldırılmasını istiyorsanız Geçerlilik Süresini günün tarihinden önceki bir tarih yapmanız yeterlidir. Geçerlilik süresi geçtiği için Türk Serbest Ticaret Bölgesin'ce yayından kaldırılan ürün ve taleplerinizin tekrar yayınlanması mümkün değildir. Onun için yayın süresini uzatmak için geçerlilik süresi dolmadan süreyi uzatmanız gerekmektedir.
Türk Serbest Ticaret Bölgesinde ürün ve tekliflerinizin resimli olarak yayınlanmasını istiyorsanız. Üyeliğinizi GOLD, PLATIN veya VIP üyeliğe yükseltiniz. Çünkü GOLD, PLATIN ve VIP üyeler tüm ürünlerini resimli olarak yayınlayabilirler. Hem de istedikleri ürünleri vitrinde yayınlayabililer.
Ücretsiz üyeler ürün resimilerini 25 YTL ücret karşılığı yayınlayabilirler.

Eger ürününüzün ilgili sektörde spot ürün olarak (resimli) yayınlanmasını istiyorsanız bu hizmetin karşılığı 25 YTL/Ay 'dır. Bu işlemi online internet üzerinde yapabilirsiniz.
Ana menüde spot ürün listesinde yayınlanma 100 YTL /Ay dır.
Bu hizmetlerimiz için; Lütfen Telmar ile irtibata geçiniz.

2- Üye Kayıt
Türk Serbest Ticaret Bölgesi ( turkfreezone.com) 'de ürün-talep yayınlamak ve bulduğunuz ürün ve talebe karşı teklif verebilmek için üye olmanız gereklidir. Üyelik ücretsiz ve sizlere hiçbir yükümlülük getirmemektedir. Üye olmayan ziyaretçiler ürün ve talepleri sadece görebilirler. Türk Serbest Ticaret Bölgesi üzerinde ticaret üye firmalar arasında yapılır.
Üyelik formunu doldururken gireceğiniz e-mail adresi muhakkak doğru ve takip ettiğiniz bir e-mail adresi olmalıdır. Çünkü bu e-mail adresi sizin Türk Serbest Ticaret Bölgesin'deki üyelik adınız olacak ve size gelecek tüm tekliflerde haberleşme e-mailiniz olacaktır. E-mail adresleri ziyaretcilere açık değildir. Firma bilgisi olarak da ziyaretçilere gösterilmez. Türk Serbest Ticaret Bölgesin'de haberleşme güvenlidir.

3- Şifre
Üye formu doldururken istenen şifre kendi e-mail şifreniz DEĞİLDİR. Türk Serbest Ticaret Bölgesin'de kullanacağınız şifredir. Şifreyi unutmanız durumunda şifremi unuttum seçeneği seçiniz hemen e-mail adresinize şifreniz gönderilecektir. Şifre güncelleme menüsünden şifrenizi herzaman değiştirebilirsiniz.

4- Firma Bilgileri
Üye formunu doldururken gireceğiniz firma bilgilerinin doğruluğunu muhakkak kontrol ediniz. Zira arz-taleplerinizin yanında ve firmalar bölümünde bu bilgiler sergilenecek ve bu bilgiler sizinle ticaret yapmak isteyen firmalar için ilk referans olacaktır.

5- Üye Güncelleme
Daha önce girmiş olduğunuz firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istediğinizde burada girip tüm bilgileri değiştirebilirsiniz.

6- Teklif Alma ve Gönderme
Türk Serbest Bölgesinde ( TurkFreeZone) sergilenen ürünlere teklif verebilir ve sergilediğiniz ürün ve taleplerinize teklifler alabilirsiniz. Verilen tekliflerde Türk firmalara Türkçe, diğer ülkelere ingilizce olarak gider. Yani ister türkçe ister ingilizce bölümünden olsun Türk firmaların ürün ve taleplerine verilen teklifler de konu başlıkları türkçe olarak gelecek, yabancı bir firmanın ürünü için doldurulan teklif formunda konu başlıkları karşı tarafa ingilizce olarak gidecektir.

 


Kayıtlı Elektronik Posta | Klima Satış | Bsk Hava Perdesi |
Text LinklerSektör Arama:
|Ana Sayfa|Mal Talepleri|Firmalar|Talep Arama|Yeni Üye Kayıt|Üye Güncelleme|Yardım|Talep Güncelleme|Kullanım Koşulları | Gizlilik Ilkeleri
Her hakkı Telmar İletişim Hizmetleri A.Ş'ne aittir.
Telmar©-2001 -2018 - İstanbul | info@turkfreezone.com